Sport

KSW 71 – najważniejsze informacje przed kolejną galą

Jeszcze nie opadły emocje po ostatniej gali KSW, a już szykuje się kolejna impreza pod szyldem tej organizacji. Gdzie i kiedy tym razem powalczą uczestnicy? Jak przedstawia się karta walk? Czy znajdują się na niej jakiejś głośne nazwiska? O tym wszystkim przeczytasz w poniższym tekście. Przypominamy w nim też, jak wyglądała rywalizacja na podczas KSW 70. Miłej lektury!

Gdzie i kiedy odbędzie się gala KSW 71?

Po raz pierwszy w historii gala KSW odbędzie się w Toruniu. Zawodnicy będą rywalizowali ze sobą na hali sportowo-widowiskowej Arena Toruń. Obiekt ten został oddany do użytku w 2014 roku, a jego budowa trwała 3 lata.

Hala powstała głównie z myślą o lekkoatletach. W jej głównej części znajduje się sześciotorowa bieżnia o długości 200 m oraz ośmiotorowa bieżnia do biegów sprinterskich. Na obiekcie znajduje się też boisko wielofunkcyjne, na którym mogą rywalizować m.in.: siatkarze, koszykarze, piłkarze ręczni, hokeiści, tenisiści, bokserzy czy gimnastycy.

Gala KSW 71 zaplanowana jest na sobotę 18 czerwca. Pierwsze walki powinny zacząć się ok. godziny 20:00. Z kolei walka wieczoru odbędzie się po godzinie 23:00. Kto w niej wystąpi? 

Jak przedstawia się karta walka na KSW 71?

Podczas KSW 71 dojdzie do wielu ciekawych pojedynków. Będzie miał też miejsce długo oczekiwany debiut oraz powrót znanego zawodnika. Jak w takim razie przedstawia się karta walk?

W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Marian Ziółkowski i Sebastian Rajewski. Zwycięzca tego starcia zdobędzie pas mistrzowski w wadze lekkiej. Dużo większe zainteresowanie powinny skupiać dwa inne pojedynki.

W pierwszym z nich do oktagonu po raz pierwszy w swojej karierze wejdzie Artur Szpilka. Znany wszystkim pięściarz stanie naprzeciwko Sergieja Radczenki, który do tej pory stoczył w MMA dwa pojedynki. Będzie to rewanż za ich pojedynek bokserski z marca 2020 roku. Na punkty wygrał wtedy Szpilka, jednak werdykt ten wzbudził wielkie kontrowersje.

Na gali KSW 71 kibice będą mieli okazję zobaczyć powrót Marcina “Różala” Różalskiego. W oktagonie pojawi się też Borys Mańkowski, który zmierzy się z Danielem Torresem. Innym ciekawym pojedynkiem będzie starcie Donovana Desmae z Arturem Sowińskim.

Gdzie będzie można zobaczyć galę KSW 71?

Od kilku miesięcy organizacja KSW nawiązała współpracę z platformą streamingową Viaplay. To właśnie tam kibice będą mogli śledzić kolejną galę. Miłośnicy MMA, którzy posiadają STS kod promocyjny, otrzymają możliwość śledzenia walk online na imprezach organizowanych przez UFC.

W tym celu należy założyć konto u tego bukmachera oraz zaakceptować wszystkie niezbędne zgody. Mogą tego dokonać tylko osoby pełnoletnie. Każdy nowy użytkownik otrzyma od STS bonus na start oraz możliwość skorzystania z wielu innych promocji a także obstawianie meczy.,

Jak wyglądała rywalizacja podczas ostatniej gali KSW?

Poprzednia gala KSW odbyła się w ostatnią sobotę maja. Impreza odbyła się w łódzkiej Atlas Arenie. Doszło na niej do kilku ciekawych pojedynków.

Najbardziej wyczekiwana była walka Mariusz Pudzianowskiego z Michałem Materlą. Zwycięsko wyszedł z niej “Pudzian”, który przez wielu fachowców skazywany był na porażkę. Były strongman po raz kolejny udowodnił, że nie brakuje mu charakteru i ambicji. Znokautował Materlę już w I rundzie i dodatkowo otrzymał bonus za najlepszy pojedynek podczas KSW 70.

Drugą najciekawszą walką było stracie Ricardo Prasela z Danielem Omielańczukiem. Zwycięsko wyszedł z niej ten pierwszy i też zgarnął bonus przyznawany przez organizatorów. W innych pojedynkach Ivan Erslan wygrał z Rafałem Kijańczukiem, Marek Samociuk z Izu Ugonohem, Bartosz Leśko z Damianem Piwowarczykiem, Radosław Paczuski z Jasonem Wilnisem, Anita Bekus z Robertą Zocco, Albert Odzimkowski z Tommym Quinnem a Francisco Barrio z Łukaszem Rajewskim.

Leave a Comment

You may also like