Oferta

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścić na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. W prosty sposób wirtualny spacer można zintegrować z własną stroną www, dostosowując jego wymiary do projektu strony. Wykonane przez nas wirtualne spacery odznaczają się wysoką jakością, szybkością ładowania, są też kompatybilne z tabletami i urządzeniami mobilnymi jak iPad, czy iPhone. 

 

Wirtualny spacer powstaje w wyniku połączenia panoram sferycznych. Panoramy sferyczne to doskonały sposób przedstawiania wszelkiego rodzaju przestrzeni oraz pomieszczeń. Dzięki wirtualnym panoramom oglądający ma wrażenie znajdowania się w danym miejscu, które może obejrzeć pod każdym kątem i przyjrzeć się wszelkim detalom. Panoramy sferyczne szczególnie dobrze sprawdzają się do prezentacji nieruchomości, obiektów hotelowych, pensjonatów, lokali gastronomicznych, biur, muzeów, galerii, atrakcji turystycznych oraz innych ciekawych miejsc. 

Wirtualne spacery - zwane też wirtualnymi wycieczkami, spacerami 3D, spacerami 360 - są atrakcyjną formą reklamy w internecie. To ciekawy i niebanalny sposób na zapoznanie klienta z ofertą i zatrzymanie go dłużej na stronie www.

 

Proponujemy do wyboru dwa warianty cenowe wykonania wirtualnego spaceru:

 

I. Wersja BEZPŁATNA - z emisją reklam

 

W tej wersji nie pobieramy opłat za wykonanie wirtualnego spaceru, nie pobieramy opłat abonamentowych, ani żadnych innych opłat. Jest to wersja całkowicie bezpłatna. Warunkiem wykonania wirtualnego spaceru w wersji bezpłatnej jest umieszczenie wirtualnego spaceru na własnej stronie www z opcją emisji reklam w obszarze wirtualnego spaceru. W każdej chwili istnieje możliwość zamiany wirtualnego spaceru na wersję bez reklam - płatną.

Opca bezpłatna nie jest dostępna we Wrocławiu.

Poniżej przykład wirtualnego spaceru z emisją reklamy.

 II. Wersja PŁATNA - bez reklam

 

W wersji płatnej na umieszczonym na stronie www wirtualnym spacerze reklamy nie będą wyświetlane. Na koszt wykonania wirtualnego spaceru w wersji płatnej składa się: opłata jednorazowa i abonament. Zobacz aktualny cennik >>

 

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

W celu zamówienia wirtualnego spaceru prosimy wypełnić poniższy formularz:O NAS

Spacerem.pl to portal oparty o technologię panoram sferycznych. Prezentujemy piękno polskich miast, ich zabytki, ciekawe miejsca, bazę hotelową, gastronomiczną, lokale handlowe i usługowe, firmy. Stale powiększamy listę prezentowanych obiektów.więcej »

Serwisy miejskie spacerem.pl

 » Kołobrzeg • 1243 panoram
 » Sopot • 354 panoram
 » Gdynia • 875 panoram
 » Gdańsk • 276 panoram
 » Wrocław • 406 panoram
 » Krynica • 317 panoram
 » NowySącz • 774 panoram
 » Zakopane • 339 panoram
 » Drewniana Małopolska • 232 panoram
 » Góry • 1032 panoram
 » Więcej »

 » Spacerem.pl w Twoim mieście »

Oferta

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścic na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. Istnieje możliwość wykonania wirtualnego spaceru całkowicie BEZPŁATNIE. więcej »