Aktualności

2012-06-12 Góry !

Zapraszamy do zwiedzania największej bazy panoram polskich gór. Rozpoczynamy w Tatrach, a już wkrótce kolejne odsłony: Beskidy, Pieniny, Gorce. Wszystko to w naszym nowym serwisie tematycznym gory.spacerem.pl


2012-03-08 Drewniana Małopolska

Drewniana Małopolska to nowy serwis tematyczny Spacerem.pl, który skupia się na pokazaniu najcenniejszych i najciekawszych obiektów ze Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce. Do zwiedzenia cerkwie, kościoły, nekropolie.


0000-00-00 Gdyńskie schrony

Wnętrza gdyńskich schronów przeciwlotniczych z czasów II Wojny Światowej, które nie są udostępnione do zwiedzania, miłośnicy historii i fortyfikacji mogą zwiedzić na naszych wirtualnych spacerach. Schron przy ulicy Polskiej i schron przy ulicy Chrzanowskiego.


2012-02-03 Gilbert & George

Wystawa „Jack Freak Pictures” duetu Gilbert & George, która na przełomie 2011-2012 odbywała się w gdańskim CSW Łaźnia, była jedym z ważniejszych wydarzeń kulturalnych w ostatnim czasie. Zapraszamy na wirtualny spacer po tej wystawie >>>


2012-01-04 Krynica Zdrój

Krynica Zdrój właśnie dołączyła do Spacerem.pl. Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania uzdrowiska. Dla kuracjuszy: Główna Pijalnia Wód Mineralnych i Pijalnia Jan Józef, a dla narciarzy m.in. Jaworzyna i Słotwiny.


2011-12-13 Nowy Sącz

Witamy w Nowym Sączu i zapraszmy do wirtualnego zwiedzania miasta, jego zabytków i niezwykle urokliwych miejsc. Szczególnie polecamy: widok z wieży ratuszowej, skansen, most kolejowy, zamek.


2011-12-04 Street-Art

Rozpoczęliśmy dokumentowanie działalności artystów ulicznych. Warto zabaczyć: podwórko na Ruskiej We Wrocławiu (m.in: Zbiok, Otecki, FRM-Kid, Coxie), mural Zbioka na Wyspie Słodowej, prace Krika, Iwony Zając, Rafała Roskowińskiego w Gdańsku, i M-city w Gdyni przy Morskiej i Starowiejskiej. Będzie więcej.


2011-11-05 Wrocław

Ruszył wirtualny spacer po Wrocławiu. Na początek do zwiedzenia Rynek i atrakcje w jego okolicy; m.in. kamieniczki Jaś i Małgosia, Stare Jatki, Barokowy Ogród, czy Krzesło Tadeusza Kantora. Sukcesywnie będziemy dodawać nowe panoramy


2011-10-20 Teatr Wybrzeże - Gdańsk

Dodaliśmy wirtualny spacer po Teatrze Wybrzeże. Poza sceną i widownią, możecie obejrzeć zakamarki, które nie są dostępne dla publiczności: kieszeń, podscenium, pracownię krawiecką itp.

W Trójmiescie można już zwiedzić wirtualnie 5 teatrów: Teatr Wybrzeże - Gdańsk, Scenę Kameralną - Sopot, Teatr Atelier - Sopot, Teatr Muzyczny - Gdynia, Teatr Miejski - Gdynia.


2011-10-11 Gdańsk

Rusza wirtualny spacer po Gdańsku.

Na początek zapraszamy na Stare Miasto. Można przespacerować się ulicą Długą, Długim Pobrzeżem, urokliwą Mariacką, zobaczyć z
bliska Żurawia i fontannę Neptuna.


2011-09-11 Zlot Żaglowców w Gdyni

Zlot żaglowców The Culture 2011 Tall Ships Regatta odbył się w Gdyni tydzień temu. Wirtualny spacer po tym wydarzeniu możecie zobaczyć u nas. Blisko 160 panoram z nabrzeża i pokładów przycumowanych przy nim trzynastu żaglowców. Wśród nich największe: Mir, Kruzensztern, Sedov oraz sławny Fryderyk Chopin. >>>


2011-08-18 Już wkrótce...

Intensywnie pracujemy nad wirtualnymi spaceremi po kolejnych miastach. W najbliższym czasie wystartują: Gdańsk, Warszawa i Wrocław. Jesteśmy w trakcie fotografowania i obróbki panoram...
Dużo zależy od pogody.


2011-07-20 Gdynia Orłowo

Są już dostępne panoramy z Gdyni Orłowa. Macie możliwość zwiedzenia jednych z największych atrakcji turystycznych Gdyni - orłowskiego mola, portu rybackiego, plaży i Orłowskiego Klifu.


2011-07-14 Ruszyła nowa strona

Od dzisiaj Spacerem.pl w zupełnie nowej odsłonie. Poza zmienionym wyglądem dodaliśmy też nowe funkcjonalności.
W tej chwili na Spacerem.pl zwiedzisz wirtualnie Kołobrzeg, Sopot i Gdynię. W przygotowaniu kolejne miasta.


O NAS

Spacerem.pl to portal oparty o technologię panoram sferycznych. Prezentujemy piękno polskich miast, ich zabytki, ciekawe miejsca, bazę hotelową, gastronomiczną, lokale handlowe i usługowe, firmy. Stale powiększamy listę prezentowanych obiektów.więcej »

Serwisy miejskie spacerem.pl

 » Kołobrzeg • 1243 panoram
 » Sopot • 354 panoram
 » Gdynia • 875 panoram
 » Gdańsk • 276 panoram
 » Wrocław • 406 panoram
 » Krynica • 317 panoram
 » NowySącz • 774 panoram
 » Zakopane • 321 panoram
 » Drewniana Małopolska • 232 panoram
 » Góry • 1032 panoram
 » Więcej »

 » Spacerem.pl w Twoim mieście »

Oferta

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścic na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. Istnieje możliwość wykonania wirtualnego spaceru całkowicie BEZPŁATNIE. więcej »